Nordia 35 hier te verkopen

sboat
5
1 / 42
◀
▶
◀
▶
1 / 42
x
◀
▶
Nordia 35 te koop – Klassiek zeiljacht met karakter en complete uitrusting
Bent u op zoek naar een betrouwbaar, klassiek zeiljacht met uitstekende zeileigenschappen en een warme uitstraling? Deze Nordia 35 uit 1973 is een tijdloze cruiser die comfort, degelijkheid en prestaties perfect combineert. Met haar solide bouw en bewezen ontwerp is dit schip ideaal voor langere tochten en ontspannen verblijf aan boord.
Deze Nordia 35, ontworpen door Sybrant van der Meer en gebouwd bij Van Dam in Aalsmeer, staat bekend om haar sterke S-spant romp en uitstekende vaareigenschappen. Met een lengte van 10,88 meter, een breedte van 3,35 meter en een diepgang van 1,50 meter biedt zij stabiliteit en comfort op zowel binnen- als buitenwater.
Aan boord vindt u een sfeervol en klassiek interieur met een stahoogte van circa 1,90 meter. De indeling bestaat uit een voorkajuit, salon, pantry en natte cel, met in totaal 3 vaste en 3 extra slaapplaatsen – ideaal voor gezinnen of gasten.
De boot is compleet uitgerust en klaar voor vertrek. Zo beschikt zij over onder andere:
Harken rolfok en meerdere zeilensets
Gennaker voor sportief zeilen
Autopilot (Autohelm) en Navman GPS
Koelkast en Wallas verwarming
Elektrische ankerlier en uitgebreide navigatieapparatuur
De betrouwbare Volvo Penta dieselmotor van 36 pk zorgt voor een prettige kruissnelheid en goede manoeuvreerbaarheid.
Dankzij haar klassieke lijnen, teak accenten en solide afwerking is deze Nordia 35 niet alleen een fijne zeiler, maar ook een schip met uitstraling. Of u nu dagtochten maakt of langere reizen plant, deze boot biedt alles wat u nodig heeft.
... » hele tekst » minder tekst
Prijs
€ 35.000 € 27.500
excl. BTW
Boot-ID
s242625
Model
Nordia 35
Boot-fabrikant
Nordia
Designer
Olivier F. van Meer
Bootnaam
Quartier
Boot-type
zeilboot
Boot categorie
zeiljacht
Categorie
tweedehands boot
Bouwjaar
1973
CE-markering
exempt
Romp kleur
wit
Rompmateriaal
GVK/kunststof
Sturen
helmstok
Ligplaats
Nederland, in verkoophaven Herten - Roermond
Kieltype
vaste kiel

Technische gegevens

Lengte
10,88 m (36 voet)
Breedte
3,35 m (11 voet)
Diepgang
1,50 m (4,9 voet)
Doorvaarthoogte
14,50 m (48 voet)
Max. stahoogte
1,90 m (6,2 voet)
Hutten
1
kooien
3+3
Aantal WC's
1
Verplaatsing
ca. 6.000 kg
Gemiddelde snelheid
6,5 kn
Gemiddeld verbruik
2,5 ltr/uur
Max. Snelheid
8,1 kn
Watertank
200 ltr, GVK
Brandstoftank
90 ltr, staal/ijzer
Fecaliëntank
80 ltr
Aandrijving
met schroefas

Motor

Motor 1
Motortype
binnenboord-motor
Model
Volvo Penta MD3B
Motorvermogen
36 PK (26 kW)
Brandstof
diesel

Uitrusting [ + ]

Navigatie

windmeetinstrumenten (Navman), VHF-radio (Sailor RT144), NAVTEX (defective), log (Navman), kompas, GPS (Navman Tracker 500), echolood (B en G), autopilot (Autohelm)

Technische uitrusting

stromend water systeem (Jabsco + pressure vessel), positielichten, omvormer (150 Watt), anker, acculader (25 A, Mastervolt), accu (1 x 140 Ah consumer battery / 1 x 100 Ah starter battery), 220V landstroom aansluiting

Uitrusting dek

zwemtrap, zeereling (STAINLESS STEEL), teak dek, fender

Interieur

verwarming (Wallas Marine), kookplaat gas, koelkast elektrisch (50 litre, 12V Dometic), diepvries (Freezer compartment in fridge)

Veiligheid

reddingsvlot (eventueel over te nemen ( moet gekeurd worden))

Persennings

sprayhood / buiskap

Zeilen

spinnaker, rolfok (Raking, 26m2), grootzeil (24m2), gennaker

Verdere informatie

Diodebrug
Koppelschakelaar accu's

reserve Grootzeil en fok

Notitie van de eigenaar:

Ons gezellig, klassiek, Nederlands, mooi, ruim, familiezeilschip ligt te koop, schrijf ik met pijn in mijn hart.
Mijn man vond namelijk zijn droom: een motorschip met stuurhut… en ja, hij is de schipper. Geluk en buitenkans voor u dus!
Kwaliteit door nautisch architect Sieb van de Meer ooit ontworpen voor eigen gebruik.
Enkele bijzondere details als de originele olielamp, een uitschuifbare snijplank, een ingebouwd afvalbakje en ongelofelijk veel bergruimte.
Ik loop nog regelmatig te klagen en te vergelijken. Het aantal slaapplaatsen is 6, er is ruimte genoeg om samen met vrienden of familie binnen of buiten te verblijven.
Vakantiegevoel ervaar je zodra je de haven uitvaarten enorm veel rust als de zeilen gehesen worden en de motor uitgaat. Het is ook heerlijk, relaxed zitten of liggen door de vorm van de kuipbanken. Echt een pre!
Bent u, net zoals wij destijds, op slag verlieft en wilt u de 5e eigenaar worden van dit fantastische zeilschip? Wij laten u graag alle mogelijkheden zien.
In overleg is er nog een reddingsvlot (moet wel gekeurd worden) beschikbaar, voor de grotere wateren.
Gaat u deze zomer genieten en bewonderd worden?
Wij wensen u veel vaarplezier en geluk, zoals wij dat ook vele jaren ervaren hebben.

Marian en ton

Contactgegevens

Contact:
Schepenkring Yachtbrokers
Schepenkring Roermond
Hertenerweg 2
6049 AA Herten
Nederland
Telefoon:
+31 475 315661
Talen:
Duits, Engels, Nederlands
https://www.schepenkring.nl
Velden met * zijn verplicht.
Uw e-mail is verstuurd.
Velden met * zijn verplicht.
x
OK