Nimbus 380 Commander hier te verkopen

sboat
5
1 / 42
◀
▶
◀
▶
1 / 42
x
◀
▶
De Nimbus 380 Commander is een tijdloos en hoogwaardig Scandinavisch motorjacht dat bekendstaat om zijn uitstekende vaareigenschappen, doordachte indeling en solide bouwkwaliteit. Dit exemplaar, genaamd Blue Note, is afkomstig uit 2007 en verkeert in een goede tot zeer goede staat van onderhoud. Dankzij de combinatie van comfort, prestaties en betrouwbaarheid is dit jacht uitermate geschikt voor zowel ontspannen tochten op binnenwater als langere reizen op zee.
Met een lengte van 11,50 meter en een breedte van 3,60 meter biedt de Nimbus 380 Commander een verrassend ruim en praktisch ingedeeld interieur. De klassieke afwerking in warm mahoniehout zorgt voor een sfeervolle en luxe uitstraling, terwijl de royale stahoogte van circa 1,95 meter bijdraagt aan het comfort aan boord. Het schip beschikt over twee volwaardige hutten en biedt slaapplaatsen voor zes personen, waardoor het ideaal is voor gezinnen of gasten die graag langer aan boord verblijven. De salon met geïntegreerde keuken vormt het hart van het schip en is voorzien van alle gemakken, waaronder een koelkast, oven en een comfortabele zithoek.
Wat deze Nimbus bijzonder aantrekkelijk maakt, is de combinatie van binnen- en buitenstuurstand, inclusief een overzichtelijke flybridge. Hierdoor geniet u altijd van optimaal zicht en maximale controle, ongeacht de omstandigheden. De diepe V-romp en de CE-categorie B maken dit jacht zeer geschikt voor kustwateren en open zee, waarbij stabiliteit en veiligheid centraal staan.
Onder de motorkap zorgen twee krachtige Volvo Penta D4 dieselmotoren van elk 260 pk voor indrukwekkende prestaties. Met een kruissnelheid van circa 28 km/u en een topsnelheid van ongeveer 40 km/u combineert dit jacht snelheid met efficiëntie. De motoren hebben circa 938 draaiuren en zijn jaarlijks onderhouden, wat bijdraagt aan de betrouwbaarheid en levensduur van het schip . Dankzij de boegschroef is manoeuvreren eenvoudig, zelfs in krappe havens.
Ook op het gebied van comfort en uitrusting laat dit schip niets te wensen over. Zo beschikt het over een heteluchtverwarming van Eberspächer, een elektrisch toilet, binnen- en buitendouche en een ruime watertank van 450 liter, waardoor langere verblijven aan boord moeiteloos mogelijk zijn . Het teakdek en de recent aangepakte teaknaden dragen bij aan de verzorgde uitstraling van het schip. Bovendien is het jacht jaarlijks op de wal onderhouden en de laatste jaren binnen gestald, wat de conditie zichtbaar ten goede komt .
Navigeren gebeurt met betrouwbare Raymarine apparatuur, waaronder radar en autopilot, aangevuld met marifoon en diverse meetinstrumenten.
Kortom, deze Nimbus 380 Commander is een compleet, degelijk en comfortabel motorjacht dat klaar is voor nieuwe avonturen. Een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een betrouwbaar schip met bewezen kwaliteit en uitstekende vaareigenschappen.
... » hele tekst » minder tekst
Prijs
€ 172.000
incl. BTW, Btw betaald in: EU belast
Boot-ID
s304121
Model
Nimbus 380 Commander
Boot-fabrikant
Nimbus Boats
Designer
Nimbus Boats AB Sweden
Bootnaam
Blue Note
Boot-type
motorboot
Boot categorie
motorjacht
Categorie
tweedehands boot
Bouwjaar
2007
CE-markering
B - Buiten de kustwateren
Flybridge
ja
Romp kleur
blauw
Rompmateriaal
GVK/kunststof
Ligplaats
Nederland, Verkoophaven Delta Marina Kortgene

Technische gegevens

Lengte
11,50 m (38 voet)
Breedte
3,60 m (11,8 voet)
Diepgang
1,20 m (3,9 voet)
Doorvaarthoogte
3,50 m (11,5 voet)
Max. stahoogte
1,95 m (6,4 voet)
Hutten
2
kooien
4+2
Aantal douches
2
Aantal WC's
1
Verplaatsing
ca. 6.800 kg
Gemiddelde snelheid
15,1 kn
Max. Snelheid
21,6 kn
Watertank
450 ltr, roestvast staal
Brandstoftank
750 ltr, roestvast staal
Fecaliëntank
70 ltr, plastic
Aandrijving
met schroefas

Motor

Motor 1
Motortype
binnenboord-motor
Model
Volvo Penta D4-260
Motorvermogen
260 PK (191 kW)
Brandstof
diesel
Bouwjaar motor
2007
Motor-uren
ca. 938
Aantal cilinders
4
 
Motor 2
Motortype
binnenboord-motor
Model
Volvo Penta D4-260
Motorvermogen
260 PK (191 kW)
Brandstof
diesel
Bouwjaar motor
2007
Motor-uren
ca. 938
Aantal cilinders
4

Uitrusting [ + ]

Navigatie

VHF-radio (Simrad), radar (Raymarine), plotter (E80 Raymarine, Includes rear camera), log (Raymarine), kompas, echolood (Raymarine), autopilot (Raymarine)

Technische uitrusting

warm water systeem (40 liter boiler), voltmeter, stromend water systeem, positielichten (Halogeen, To check operation), omvormer (1800 Watt, Mastervolt (on two sockets)), schroef - boegschroef, anker, acculader (Shore power cable length approx. 30m), accu (105 Ah, Starter batteries: 2x 74ah Service batteries: 3x The condition of the batteries was not checked with diagnostic equipment; therefore, no guarantee is given on the remaining lifespan of the battery(ies).), 220V landstroom aansluiting

Uitrusting dek

zwemtrap, zwemplatform, zeereling, teak dek, fender (6 fenders and various mooring ropes)

Interieur

verwarming (Eberspacher), oven, kookplaat gas (Flexible gas pipes need to be replaced - gas installation not inspected), koelkast elektrisch (130 litre), diepvries (3 litre)

Consumenten-electronica

cd

Veiligheid

reddingsvlot (Last inspection 2024), reddingsboei, blusapparaat (Check age and best before date, presumably past best before.)

Divisie - hutten

stuurpositie buiten

Verdere informatie

Vlaggenmast is neerklapbaar met twee gasdrukveren.

Matrassen zijn van het merk Flexima en op maat gemaakt.

Contactgegevens

Contact:
Schepenkring Yachtbrokers
Schepenkring Kortgene
Veerdam 3
4484 NV Kortgene
Nederland
Telefoon:
+31 113 307178
2e telefoon:
+31 6 28560427
Mobiel:
+31 6 28560427
Talen:
Duits, Engels, Nederlands
https://www.schepenkring.nl
Velden met * zijn verplicht.
Uw e-mail is verstuurd.
Velden met * zijn verplicht.
x
OK