SHB Houseboat GTR 6.3 hier te verkopen

sboat
5
1 / 33
◀
▶
◀
▶
1 / 33
x
◀
▶
Originele kleine houseboat creatief ontworpen, enkel gebruikt als demo. Nog nieuw. Prijs inclusief transport naar Sneek, Nederland

Binnenkort bij ons in Sneek.

Compacte originele houseboat (demo) tegen een STERK VERLAAGDE PRIJS en inclusief garantie van de bouwer geschikt voor 2 tot 4 personen. Met pvc floats en aluminium frame en buitenboordmotor, ontwikkeld door Split SIA. Dit is een Letse fabrikant met meer dan 20 jaar ervaring in het ontwerpen en bouwen van hoogwaardige boten en drijvende woonboten. PRIJS IS INCLUSIEF TRANSPORT van Letland naar onze verkoopmarina in Sneek, Nederland. (Of naar vergelijkbare plek qua transportkosten)

Na de verkoop van zijn vorige high-end bootbedrijf lanceerde oprichter Splits, Split House Boats, om een nieuwe visie op wonen op het water na te streven. Bekend om zijn creativiteit en hands-on aanpak, blijft hij ontwerpen ontwikkelen die opvallen door hun bouwkwaliteit, functionaliteit en onderscheidende stijl.

Met zijn technische expertise en persoonlijke passie voor boten heeft hij deze varende houseboat ( recreatieboot) gemaakt. Geïnspireerd door zijn achtergrond als voormalig rockmuzikant, heeft Splits een uniek ontwerpkenmerk toegevoegd: een nauwkeurig vervaardigde gitaargravure op de buitenmuur. Het is zijn persoonlijke handtekening.

Al met al een leuke complete boot die zonder problemen in elke haven een ligplaats kan krijgen! Garantie: SHB voldoet als geregistreerde fabrikant aan de EU-garantiewetgeving van 24 maanden.

Algemeen
Rompvorm: multihull
CE: LV-SHB63001D252
Overig: De floats zijn van PVC opgevuld met schuim. Het frame is van Aluminium. De opbouw is als volgt gemaakt: De cabine is gemaakt van SIP-panelen (Structural Insulated Panels). 12 mm OSB-spaanplaat + 100 mm PUR (geëxpandeerd polystyreenisolatie) + 12 mm OSB-spaanplaat. De gehele buitenkant van de cabine is bekleed met GRP (Reinforced Plastic) Dit zorgt voor een volledige waterdichting van de SIP-panelen.

Accommodatie
Slaapplaatsen: 1 vast bed en slaapbank
Overig: Usb stekker, radio met antenne en bluetooth en 4 speakers. 2x usb charge stekkers.

aan boord is 1 12volt omvormer aanwezig voor kleine koelkast.

Motor, electra, water
Draaiuren: weinig
Zonnepaneel: 1
Warm water: 50 liter boiler
Overig: De boot kan worden verwarmd als ze aan walstroom ligt. (Door plaatsen van elektrische verwarming). Aan boord zijn 3x 220-230 Volt stopcontacten aanwezig dus het is mogelijk de boot in de winter te gebruiken.

Type interieur: Modern, wood look
... » hele tekst » minder tekst
Prijs
€ 63.000
Boot-ID
s307627
Model
SHB Houseboat GTR 6.3
Boot-fabrikant
SHB Houseboat GTR
Boot-type
motorboot
Boot categorie
woonboot immobile/drijvend huis, woonboot
Categorie
tweedehands boot
Bouwjaar
2025
Ligplaats
Nederland, Letland

Technische gegevens

Lengte
6,50 m (21,3 voet)
Breedte
3 m (9,8 voet)
Diepgang
0,60 m (2 voet)
Hutten
2

Motor

Motor 1
Motortype
buitenboordmotor
Model
Suzuki DF20 AR
Motorvermogen
20 PK (15 kW)
Brandstof
benzine

Uitrusting [ + ]

Technische uitrusting

omvormer, acculader

Uitrusting dek

zwemtrap

Contactgegevens

Contact:
Scheepsmakelaardij Goliath BV.
Scheepsmakelaardij Goliath B.V.
H. Bulthuisweg 2
8606 K Sneek
Nederland
Telefoon:
+31 515 56 04 10
Talen:
Duits, Engels, Kroatisch, Nederlands, Russisch
Velden met * zijn verplicht.
Uw e-mail is verstuurd.
Velden met * zijn verplicht.
x
OK