De Ruiter Kotter 15.50 - Spudpalen hier te verkopen

sboat
5
1 / 40
◀
▶
◀
▶
1 / 40
x
◀
▶
De Ruiter “White Whale” is een indrukwekkend en zwaar gebouwd Nederlands motorjacht uit 1984. Met haar lengte van 15,50 meter, breedte van maar liefst 4,80 meter en een waterverplaatsing van circa 36 ton biedt zij bijzonder veel ruimte en comfort aan boord. De royale tanks en uitgebreide technische installatie maken het schip bovendien zeer geschikt voor lange reizen en langdurig verblijf aan boord.
Een belangrijk pluspunt is de motorisering. In 2010 zijn twee Mitsubishi zescilinder dieselmotoren van ieder 162 PK geplaatst, die momenteel slechts circa 1.200 draaiuren hebben. De motoren zijn voorzien van elektronische bediening en gekoppeld aan watergesmeerde schroefassen. Daarnaast beschikt White Whale over een boegschroef en spudpalen aan zowel voor- als achterzijde.
Het interieur is traditioneel en degelijk uitgevoerd in teak en biedt veel kastruimte. Dankzij een stahoogte van circa 2,10 meter in de salon voelt het schip zeer royaal aan. Er zijn twee hutten, twee sanitaire ruimtes en vier vaste slaapplaatsen. De uitrusting is uitgebreid met onder andere een Kabola KB40 Ecoline CV-installatie, vaatwasser, wasmachine, meerdere koelkasten en een vriezer.
Ook technisch is veel aanwezig: een Mastervolt generator, Victron apparatuur en maar liefst negen zonnepanelen. Met 3.000 liter diesel en 2.000 liter drinkwater is een hoge mate van zelfstandigheid mogelijk.
White Whale vraagt aan de buitenzijde wel om een volgende investering. Het schilderwerk dient vernieuwd te worden en het teakdek heeft onderhoud nodig. Ook de blauwe salonbekleding is aan vervanging toe. De antifouling is in 2026 vernieuwd.
Een zeer ruim en degelijk motorjacht met relatief jonge dubbele motorisering en een uitzonderlijk complete installatie. Een interessante basis voor de koper die bereid is het cosmetische werk aan te pakken en daarmee een bijzonder comfortabel reis- en verblijfsjacht naar eigen smaak kan afwerken.
... » hele tekst » minder tekst
Prijs
€ 179.500
incl. BTW, Btw betaald in: btw betaald in de Verenigde Staten, BTW terugvorderbaar
Boot-ID
s317669
Model
De Ruiter Kotter 15.50 - Spudpalen
Boot-fabrikant
De Ruiter
Bootnaam
De Ruiter Kotter 15.50 – Spudpalen
Boot-type
motorboot
Boot categorie
motorjacht
Categorie
tweedehands boot
Bouwjaar
1984
Vorige eigenaren
0 (uit de eerste hand)
Toestand
goed
Ligplaats
Nederland, Alphen aan den Rijn

Technische gegevens

Lengte
15,50 m (51 voet)
Breedte
4,80 m (15,7 voet)
Diepgang
1,60 m (5,2 voet)
Doorvaarthoogte
3,50 m (11,5 voet)
Max. stahoogte
2 m (6,6 voet)
Hutten
2
- waarvan Gastencabines
1
kooien
4
Verwarming
verwarming met airconditioner
Verplaatsing
ca. 36.000 kg
Watertank
2.000 ltr, roestvast staal
Brandstoftank
3.000 ltr, staal/ijzer
Fecaliëntank
300 ltr, roestvast staal

Motor

Motor 1
Motortype
binnenboord-motor
Model
Mitsubishi 162
Motorvermogen
162 PK (119 kW)
Motor-uren
ca. 1.200
 
Motor 2
Motortype
binnenboord-motor
Model
Mitsubishi 162
Motorvermogen
162 PK (119 kW)

Uitrusting [ + ]

Navigatie

VHF-radio, toerentalmeter, roerstandindicator, radar (Koden), GPS, echolood, AIS - Autom. Identif. System

Technische uitrusting

zonne-energie, urenteller, positielichten, onderwater diepte aanstreping (2026), omvormer, generator, fecaliëntank (Allpa), davits, schroef - boegschroef (24V), bilgepomp, anker, acculader (Victron), accu, 220V landstroom aansluiting

Uitrusting dek

zwemtrap, fender

Interieur

wasmachine, verwarming (Kabola KB40 Ecoline CV met TAP), vaatwasser, spoelbak, magnetron, koelkast, diepvries

Consumenten-electronica

tv

Veiligheid

blusapparaat

Divisie - hutten

achterkajuit (2)

Verdere informatie

Spanning (12), Spanning (24), Spanning (230), Walstroomkabel, Boegschroefaccu, Generatoraccu, Aggregaat (Mastervolt 6 kVA), Aandrijving (Schroefassen), Schroefas smering (Watergesmeerde schroefassen), Besturing (Hydraulisch met elektronische motorbediening), Uitlaat (Nat), Ramen (Aluminium raamlijsten, lichtgetint dubbel glas), Materiaal (staal), Rompvorm (knikspant), Betimmering (Teak ingetimmerd met veel kastruimte), Bekleding (Blauwe bekleding in salon aan vervanging toe), Voltage (12/24/230V), Walstroomkabel, Boegschroefaccu, Aggregaat (Mastervolt 6 kVA), Temperatuurmeter, Oliedrukmeter, Dieseltankmeter, Watertankmeter, Vuilwatertankmeter, Navigatieverlichting, Hoorn, Dek (Voor- achterdek en gangboorden met teak belegd (onderhoud vereist)), Handrailing (RVS met houten lijst), Bolders (RVS), Landvasten, Verfwerk (Moet vernieuwd worden), Waterpomp, Hydrofoor, Stahoogte salon (2,10 m), Stahoogte natte cellen (2,00 m), Stahoogte voorkajuit (2,00 m), Bed master cabin (1.30 x 2.00), Bedden in gasthut (2 x 0.80 x 2.00)

Contactgegevens

Logo

Contact:
Smits Jachtmakelaardij
Dhr. René Smits
Noord-Linschoterzandweg 20A
3425 EK Snelrewaard
Nederland
Telefoon:
+31 10 511 8000
Mobiel:
+31 6 22239207
Talen:
Duits, Engels, Nederlands
http://www.smitsjachtmakelaardij.nl
Velden met * zijn verplicht.
Uw e-mail is verstuurd.
Er is een onbekende fout opgetreden. Uw e-mail kon niet worden verzonden. Probeer het later opnieuw.
Velden met * zijn verplicht.
x
OK